Powyższa oferta przedstawia ławki parkowe i ławki miejskie

2019-09-04

Dlatego też w dziale „Ławki parkowe i miejskie” oferujemy Państwu nowoczesne i estetyczne rozwiązania, które można zastosować także na podwórku przed własnym domem, na działce lub w ogrodzie. Ławki posiadają lub są przystosowane na zlecenie do przymocowania do podłoża lub zabetonowania, co zabezpiecza je przed kradzieżą. Powyższa oferta przedstawia ławki parkowe https://codeck.pl/architektura-ogrodowa/ i ławki miejskie. Ławki takie mają więc niekwestionowane walory użytkowe oraz estetyczne. Parkowe ławki z odlewu to oferta, którą stanowią ławki żeliwne i ławki stalowe. W zakładce ławki stalowe znajdziecie Państwo różne modele ławek parkowych o konstrukcji ze stali lakierowanej proszkowo. Ławki miejskie idealnie sprawdzą się w parkach, skwerach, dworcach, placach zabaw, ogrodach. Szczególnie polecamy ławki królewskie z podłokietnikami i bez, ławki wiedeńskie, parkowe, cmentarne, pomorskie zarówno drewniane i żeliwne. W ofercie również ławki w całości wykonane z metalu. Wszystkie ławki są odpowiednio zakonserwowane, polakierowane lub pomalowane oraz, w razie potrzeby, zabezpieczone przed korozją. I to niezależnie od tego, czy chodzi o ławki o designie klasycznym, czy modernistycznym. Proponujemy proste i wytrzymałe ławki betonowe. W związku z tym, ławki metalowe i żeliwne należy zamawiać od znanych producentów z branży. Część ławek z oparciem dostępna jest również z podłokietnikami dla zwiększenia wygody korzystania z nich. Wobec tego, dobierając odpowiednie ławki również i ten czynnik należy mieć na uwadze. W ofercie ławki z oparciem pojedyncze i dwustronne, bez i z podłokietnikami. Ławki żeliwne to nade wszystko gwarancja trwałości i stabilności. Uniwersalne zastosowanieWykonujemy ławki w ciekawych stylach artystycznych – od prostych, klasycznych wersji aż po estetyczne wersje wiedeńskie, pomorskie, królewskie. Tak duży ciężar ławki stanowi ochronę przed aktami wandalizmu. To również żeliwne ławki ogrodowe, które można wykorzystać przed domem lub na działce. Ławki miejskie świetnie wpasowują się w architekturę miejską i stanowią jej trwały element, który znacznie zwiększa atrakcyjność i komfort miejsca w którym się je postawi. Ławki dostępne są w różnych kolorach i wymiarach. Parkowe ławki z odlewu mogą więc okazać się najczystszym i najbardziej higienicznym rozwiązaniem. Ławki parkowe charakteryzują się estetycznym wykonaniem i ciekawy wyglądem. Dlatego warto jest zadbać by ważne dla nas miejsca były wyposażone w dobrej jakości, estetyczne ławki betonowe, współgrające z resztą otoczenia. Model z oparciem natomiast świetnie sprawdzi się w parku, szczególnie wśród starszych osób i dzieci zapewniając im stabilne siedzenie i bezpieczeństwo.